دات نت نیوک
Menu
نمایش تصویرسازی های سید حسام الدین طباطبایی
  سید حسام الدین طباطبایی/  متولد 1352 تهران/  کارشناس ارتباط تصویری دانشکده هنر و معماری/  عضو انجمن فرهنگی تصویرگران/  عضو انجمن هنرهای تجسمی / عضو سازمان صنایع دستی/  تصویرگری بیش از 150 کتاب کودک و نوجوان/  تصویرگری و مدیریت هنری مطبوعات/  برنده جایزه جشنواره مطبوعات/  برنده جایزه جشنواره نقاشی جهان اسلام/  برگزیده جشنواره ادیان توحیدی/  برنده جایزه جشنواره هنر جوان/  برنده جایزه جشنواره کتاب های درسی/  برنده جایزه جشنواره نیایش/  تقدیر مجسمه در جشنواره فجر/  برگزیده جشنواره پادوا (ایتالیا)/  برگزیده جشنواره بلگراد/  برگزیده جشنواره براتیسلاو/  مربی و برگزار کننده 15 ورکشاپ تصویر سازی در فرهنگسراهای اشراق، بهمن و آفتاب- حوزه هنری، استان هرمزگان، موزه هنرهای معاصر/  برگزاری ده ها جشنو... (ادامه مطلب)

گالری های ایرانی


گالري اُ

گالری آتبین

گالری آریانا

گالری آب انبار

گالری اثر

گالری افرند

گالری آرت سنتر

گالری آتشزاد

گالری آران

گالری آرتیبیشن

گالری اعتماد

گالری ابد

گالری الهه

گالری ای جی

گالری ایوان

گالری اکنون

گالری بنیاد پژمان

گالری بهنام دهش پور

گالری بوم

پلتفرم28

گالری تم

گالری جرجانی

گالری خاک

گالری خانه هنرمندان ایران

گالری دی

گالری راه ابریشم

گالری زیرزمین دستان

گالری سلام

گالری شلمان

گالری شیرین

گالری طراحان آزاد

گالری ویستا

گالری بنیاد لاجوردی

گالری هما

گالری هپتا

گالری هفت ثمر

گالری نگر

گالریw01

گالری محسن

گالری گلستان

 

موزه ها


موزه ملی ایران

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه عکسخانه شهر

موزه هنرهای دینی امام علی(ع)

موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک

موزه رضا عباسی

گنجینه جواهرات ملی

کاخ موزه گلستان

کاخ موزه سعدآباد

کاخ موزه نیاوران

موزه عروسکهای ملل

موزه اوت سایدرآرت آمستردام

موزه بریتانیا

موزه متروپولیتن

موزه لوور

موزه تیت مدرن

موزه ارمیتاژ

موزه ویکتوریا و آلبرت

سایت های خبری هنری ایرانی


گالری آنلاین

گالری اینفو

هنرآنلاین

 

نمایشگاه عکس خاوران نامه

نمایشگاه عکس خاوران نامه آثاری از تصاویر ثبت شده توسط دوربین از خانم مینا سی سی است که در نگارخانه لاله به نمایش درآمده است، این نمایشگاه تا سی ام مهرماه برپاست، زمان بازدید شنبه تا چهارشنبه 9-18 و پنج شنبه ها 9-13 می باشد.علاقمندان جهت اطلاعات و هماهنگی می توانند با شماره 88960492  تماس حاصل فرمایند.

 

خاوران منطقه‌ای در جنوب شرقی شهر تهران با عمری حدوداً چهل ساله است، که در دهۀ شصت با مهاجرت فرودستان مناطق مختلف کشور شکل گرفت. بافت کلی ساکنان این منطقه را عمدتاً اقشار مهاجر کم‌درآمدی شکل داده که به امید کسب شغل و بهبود وضعیت اقتصادی خود، به تهران سرازیر شدند، و در سال‌های آغازین دهۀ شصت، با استفاده از خلاء نظارتی، اقدام به ساخت‌وساز در مناطق خارج از محدوده شهری نمودند. شمایل کلی منطقه، نوع معماری، اشکال تزیینات داخلی و گاه خارجی خانه‌ها و... حامل تصویری از فرهنگی به اصطلاح حاشیه‌ای در تهران است، که از یک سو با فرهنگ شهرنشینی غالب در مناطق مسکونیِ با شناسنامه و پیشینه طولانی تهران، تفاوت‌های اساسی دارد، و از سوی دیگر دارای تشابهات بسیاری با برخی مناطق مسکونی شهرستان‌های کوچک است. 
   مجموعه عکس‌های مستند «خـاوران‌نـامه» ، که طی دوسال عکاسی پیوسته با نگاتیو 135، بین سال‌های 88-1386 به انجام رسید، نه تنها تصویر یک بافت مسکونی فرسوده و ویران شده، بلکه تصویری از فرهنگی پوسیده و در حال تغییر است.