دات نت نیوک
Menu

بهار شیراز/ نمایشگاه گروهی نقاشی

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
بهار شیراز/ نمایشگاه گروهی نقاشی

بـهار شیـراز

The Spring of Shiraz

نمایشگاه گروهی نقاشی

 

«بهار شیراز» عنوان نمایشگاه گروهی آثار تعدادی از هنرمندان جوان شیراز است که به انتخاب همایون سلیمی، رضا خدادادی و علی جهانگرد گردآوری شده و در نگارخانه لاله برگزار می شود.

این نمایشگاه نام و مفهوم خود را از ایده‌هایی گرفته که یکی از آرمان های آن تعالی و ارتقاء هنر ایران است؛ بدون وابستگی به هیچ‌یک از جریان‌ هنری و فکری و پیش درآمدی است بر زمینه‌ سازی برای نمایاندن آفرینش‌های نوین نقاشی هنرمندان جوان شیراز و ظهور نسل جدیدی از هنرمندان را نوید می‌دهد که برآنند محدودیت پذیری گفتمان‌های هنری غالب را به چالش کشند.

بیش از 40 اثر نقاشی در این نمایشگاه ارائه می شود که یکی از جنبه‌های قابل‌توجه آن، تنوع موضوعی و تکنیکی آثار است. برخی از آثار، تصویری از میراث هنری عمیق بومی و ایرانی را در خود دارد درحالی ‌که برخی دیگر خارج از سنت‌های قومی محلی، شخصی نگاری شده‌اند. بدین‌سان در آثار این هنرمندان، نشانه‌هایی از فرهنگ، اقلیم و پیوستگی گذشته و حال وجود دارد و بازتابی است از تخیل و پندارهای آنها.

 «بهار شیراز» بهانه‌ای است برای دیده شدن بخشی از هنرمندان جوان شیراز و آثار آن‌ها.

آثاری از:

سـمیرا اسـفندیاری،سـپیده امـیدوار،مـریم پـورجم،فـائـزه تـقویان،شمیم برزگر، فرزانه چوپانی نژاد، هانیه حجازی فر، اشرف حیاتی، حمید رضا خانلویی، زهرا درویشی، مهتاب رضایی، پریسا رنجبر، بهار سبحان زاده، مهناز سوارکوب، نازنین شعائی، علی شـیری، فـهیمه فـرازنده، مـهسا فـلاحیان، مـرضیه کـازرونـی،سمانه کاظمی، سمیه کاظمی، سمانه کریمی، شمیم کـشاورزی، شـیدا مـحمودی ابـهری، سلمان مهذبیه، شهرزاد معین،  پـریچهر نـظامی، مهوش نظریه

نـگارخـانه لالـه

گشايش:جمعه 15 تیر 1397

ساعت 16 تا 20

بـازديد 16تیر تا 2 مرداد

ساعت 9تا14-13 تا19

پنجشنبه تا ساعت 13

به غیر از ایام تعطیل

تهران، خيابان دکتر فاطمي

ضلع شمالي پارک لاله

Group painting Exhibition

Laleh art gallery

Opening:Friday 6 July 2018

Visit: 7 to 24 July 2018

Fatemi Ave,Next to

Laleh Hotel,Tel:9888960492+

 

 

> ایجاد شده توسط:lalehart
>دسته بندی:اخبار،نمایشگاه های گذشته
تعداد بازدید 475 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.